O serwisie zleceń

Czym jest jobs7.pl? jobs7.pl jest serwisem, na którym zleceniodawcy (pracodawcy) z branży wprowadzenia danych, pisania tekstów, wypełniania ankiet spotykają się z wykonawcami zleceń (zleceniobiorcami). To doskonałe miejsce na zdobycie nowych zleceń dla wszystkich kto chce zarabiać w internecie: jak dla osób nieposiadających jakiejkolwiek specjalnej wiedzy informatycznej, tak i dla kopirajterów, informatyków, grafików, tłumaczy.
jobs7.pl pozwala zlecić projekt w formie jednorazowej współpracy .

Jak działa jobs7.pl ?
Zleceniodawca za darmo wystawia swoje zlecenie, określa maksymalny budżet i czas realizacji zlecenia. Zarejestrowani wykonawcy wyszukają zlecenia z ich branży, a następnie konkurują o interesujące ich zlecenia, oferując swoje umiejętności i wiedzę.
Zleceniodawca sam wybiera najlepszego kandydata, opierając się na własnych kryteriach oceny. Przy wyborze korzysta również z rozbudowanych profili wykonawców .

Gwarancja korzystnych cen i bezpośrednich kontaktów
W celu zagwarantowania poziomu cen zleceń, korzystnych dla obu stron, Serwis nie pobiera prowizji za poszczególne zlecenia i umożliwia bezpośredni kontakt pomiędzy wykonawcami i zleceniodawcami poza Serwisem. Najniższa dopuszczalna stawka godzinowa 30 zł/h.

Jakie korzyści daje jobs7.pl dla zleceniodawcy (pracodawcy)?
- Szeroki wybór wykonawców w tym kopirajterów, testerów, administratorów i wykonawców prostych zleceń
- Przejrzyste profile użytkowników zawierające dane na temat zatrudnienia i kwalifikacji
- Gwarancja optymalnej jakości
- Możliwość kontaktu z poprzednimi zleceniodawcami, którzy również skorzystali z usług danego wykonawcy za pośrednictwem serwisu

Jakie korzyści daje jobs7.pl dla wykonawcy (zleceniobiorcy)?
- W naszym serwisie minimalna stawka godzinowa ustalona jest na poziomie 30 złotych brutto. W przypadku zleceń ze stawką godzinową - zleceniodawca jest zobowiązany do wypłacenia wynagrodzenia w kwocie nie niższej niż 30 zł/h.
- Serwis przeznaczony jest dla osób potrzebujących dodatkowego zarobku, a zarazem nieposiadających jakiejkolwiek specjalnej wiedzy informatycznej, jak również dla osób z doświadczeniem zawodowym.
- Korzystając z serwisu będziesz mógł zarabiać w tej dziedzinie zdalnej pracy internetowej, która najbardziej będzie Ci pasowała.
- Większość zleceń przeznaczona jest dla szerokiego grona zwykłych użytkowników internetu, nieposiadających jakiegokolwiek specjalnego przygotowania.

fb